Vánoce ve Valmezu

Neděle 10.12.2017 - Neděle 24.12.2017 10:00 - náměstí VM
image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM:

 

Bronzová neděle  10. 12.

 

 

 

10:00 Detský folklórný súbor Jánošík

 

11:00 Detský folklórný súbor Jánošík                                                                                              

 

14:00 - 17:00 Vánoční tvoření - Muzeum regionu Valašsko                                                               

 

od 14:00 Vajglův zvěřinový guláš a další speciality                                                                           

 

14:00 Vojta Molek a valašská zvířátka                                                                                        

 

14:30 Vánoční pohádka – divadlo Kejkle                                                                                     

 

15:30 Bukovinka – Slovenský soubor                                                                                           

 

16:30 Skupina Laura a její tygři

 

 

 

Pondělí 11. 12.

 

 

 

15:00 – 17:00 Vánoční dílna s Kázetkem

 

15:00 – 17:00 Pouštění lodiček ze skořápek

 

14:30 Vystoupení žáků ZŠ Křižná

 

15:30 Dětský folklórní soubor Ovečky

 

17:00 Skupina Fojti

 

 

 

Úterý 12. 12.

 

 

 

10:00 - 18:00 Ježíškova vánoční pošta

 

15:00 – 17:00 Vánoční dílna ze ZUŠ A. Radoka 

 

14:45 Vystoupení dětí z MŠ Seifertova

 

15:15 Vystoupení dětí z MŠ Štěpánov

 

17:30 Célline + Celboss

 

 

 

Středa 13. 12.

 

 

 

14: 00 – 17:00 Vánoční dílna - pískohraní

 

14:30 Vystoupení dětí z MŠ Vyhlídka

 

15:30 ZUŠ Čačak Srbsko

 

17:00 Cimbálovka Bača

 

18:00 Česko zpívá koledy

 

 

 

Čtvrtek 14. 12.

 

 

 

14:00 – 17:00 Vánoční tvoření s Městskými lesy

 

14:00 ZUŠ Čačak Srbsko

 

15:00 Vystoupení dětí s MŠ Křižná

 

15:30 Vystoupení žáků ZŠ Vyhlídka

 

17:00 Koncert  Zbyněk Terner a L. A. M.  Trio  

 

 

 

Pátek 15. 12. 

 

 

 

10:00 - 18:00 Charitativní prodej guláše a klobás studentů ISŠ-COP a MP Krásno

 

15:00 Pěvecký sbor Basové G – Gymnázium Fr. Palackého

 

16:00 Písně a tance Čechů v Chorvatsku

 

18:00 skupina Turbo

 

19:00 Diskotéka na ledě

 

 

 

Sobota 16.12.

 

 

 

15:00 – 18:00 Pouštění lodiček ze skořápek

 

10:00 Písně a tance Čechů v Chorvatsku

 

16:00 Open Mic – valašskomeziříčtí písničkáři

 

18:00 skupina Lava

 

 

 

Stříbrná neděle 17. 12. 

 

 

 

14:30 Živý betlém – ZŠ Salvátor

 

16:00 Koncert Martina Chodúra s kapelou

 

 

 

Pondělí 18. 12.

 

 

 

15:00 - 17:00 Vánoční tvoření se Zahradním centrem VM                                                           

 

15:00 Vystoupení žáků ZŠ Žerotínova                                                                                             

 

15:30 Hudební vystoupení ZUŠ B-art                                                                                          

 

16:00 Hudební vystoupení ZUŠ A. Radoka                                                                                    

 

17:00 Skupina The Dust

 

 

 

 

 

 

 

Úterý 19. 12.

 

 

 

14:30 Vystoupení dětí s MŠ Kraiczova                                                                                             

 

15:00 – 17:00 Vánoční tvoření s Diakonií                                                                                                                                                                                                                                     

15:00 Vánoční žestě studentů ZUŠ A. Radoka                                                                                 

 

16:00 Skupina Lukrecia Borgia                                                                                                  

 

17:30 Skupina Kandráči

 

 

 

Středa 20. 12.

 

 

 

10:00 - 18.00 Žabčíková pravá valašská zabijačka                                                                  

 

 15:00 – 17:00 Vánoční dílna s SVČ Domeček

 

15:00 Vystoupení žáků ZŠ Šafaříkova

 

15:30 Vystoupení žáků ZŠ Masarykova

 

17:00 Sebastian

 

18:00 Diskotéka na ledě

 

 

 

Čtvrtek 21. 12.

 

 

 

10:00 - 18:00 Prodej kaprů s krásenským vodníkem

 

15:00 – 17:00 Vánoční dílna s Knihovnou

 

15:00 – 17:00 Pouštění lodiček ze skořápek

 

17:00 skupina Robbie Williams Revival

 

 

 

Pátek 22. 12.

 

 

 

10:00 - 18:00 Prodej kaprů s krásenským vodníkem

 

15:30 Vánoční žestě studentů ZUŠ A. Radoka    

 

16:00 Drumatix – ZUŠ A. Radoka

 

18:00 Skupina Buty

 

19:00 Diskotéka na ledě

 

 

 

Sobota 23. 12.

 

 

 

10:00 - 18:00 Prodej kaprů s krásenským vodníkem

 

10:00 - 18:00 Rozdávání Betlémského světla, Skauti VM

 

 

 

Zlatá neděle 24.12.

 

 

 

20:30 Štědrovečerní koncert – Dechová hudba města VM a VSPT Bača

 

22:00 a 24:00 Půlnoční – kostel Nanebevzetí Panny Marie

 

 

 

                         

 

 

 

 




« Zpět





rss

sklub.pngaktuálně

Neděle 24.12., 20:30
náměstí
Dechová hudba města Valašské Meziříčí a VSPT Bača.  

Více

phone.pngkontakt

Magda Siekliková

sieklikova@kzvalmez.cz

739 281 416, 571 684 577

 

 

Hana Marková
markova@kzvalmez.cz
736 643 102, 571 684 557

 

 

Lenka Mrnková

mrnkova@kzvalmez.cz

776 207 194

 

 

Technika:

Filip Bolcek

bolcek@kzvalmez.cz

Tel: 727 814 145

 

 

Prodej vstupenek:

tel. 571 684 558

Po-Pá 9.00 - 17.00 hod.

v Turistickém informačním centru

na II. nádvoří zámku Žerotínů

Více



 
 

mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí