Předplatné Sedmikráska

Milí pohádkoví předplatitelé,

v rámci sezóny 2020/2021 se nám podařilo uskutečnit pouze jedna ze čtyř připravovaných pohádek. Není však potřeba zoufat. O své peníze za neuskutečněné tři inscenace nepřijdete. Rozhodli jsme se vaše Abonentky přesunout do další sezóny 2021/2022, kde budou platit na všechny čtyři plánované pohádkové dobrodružství. Představení Vodník Česílko, z října 2020, se tak pro vás stává bonusovou pohádkou. Doufejme, že budeme moci uskutečnit veškerá naplánovaná představení. 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte oslovit dramaturgyni předplatného Lenku Mrnkovou na emailové adrese mrnkova@kzvalmez.cz.

 

Ceny předplatného:

Osoba/350,- Kč

Balkón, lóže: Osoba/250,-Kč

 

Lotrando a Zubejda
Divadlo Agáta

Pohádka plná radosti, lásky i chytrého humoru, ve které najde své štěstí příliš slušný lupič Lotrando až v daleké Solimánii. Tamní "nemocnou" princeznu neokouzlí jen jeho svěží pohled na svět, ale i chleba s tvarohem.   
Koupit online Více

Obušku z pytle ven
Divadelní společnost Julie Jurištové, Praha

Pohádka s písničkami na motivy Boženy Němcové Co svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Buďme proto rozvážní a...
Koupit online Více

Kosí bratři
Liduščino divadlo

Veselá Večerníčkova pohádka autora Ludvíka Středy. Josef a Václav jsou kosí bratři, kteří koukají na svět z výšky. Zažívají proto neuvěřitelná dobrodružství. V jejich rošťáckých hlavičkách uzrávají ty nejdivočejší...
Koupit online Více