LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE SKUPINOU VOKOBERE
MANNER KOUSEK ŠTĚSTÍ TOUR 2016

LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE SKUPINOU VOKOBERE

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková a Vokobere připravili pro rok 2016 exkluzivní akustické turné s názvem „Lucie Vondráčková a Vokobere – Manner kousek štěstí Tour 2016“.  Turné představuje patnáct akustických vystoupení v srpnu a září 2016.


Po třech letech od posledního turné s Michalem Davidem - Hit Tour 2013, přichází herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková s dalším hudebním projektem, tentokrát se jedná o akustickou tour s triem Vokobere. Název tour je odvozen od společného hitu obou interpretů „Kousek štěstí aneb Osudová“, vydané na posledním CD Lucie Vondráčkové – Duety. Mimo společné písně se  mohou posluchači těšit na akusticky upravené písně Lucie a dokonale sladěné hlasy tria Vokobere, pro tuto příležitost rozšířeny o další nástroje a hudebníky.


„Po Hittour přišel čas na folkovější písničky. Kdo tě má rád, Láska na 100 let, Já to nejsem... na prvním místě muzika a příjemná letní atmosféra. Přijďte:)“ Vzkázala Lucka svým fanouškům.

Turné se uskuteční pouze v 15 místech po celé České republice především v letních kinech a divadlech. Lucii a Vokobere pojí několikaletá spolupráce, a právě proto se rozhodla připravit pro své fanoušky tento netradiční letní hudební zážitek.

Členové tria Vokobere (Jiří Vondráček, Petr Kocman a Tomáš Berka) vytvořili toto seskupení v roce 2009 proto, že milují melodické písničky, sbory a akustickou muziku. S Petrem Kocmanem Lucie natočila již několik duetů (Já to nejsem, Ostrov proudu dní..) a jejich společné vystoupení mohli posluchači vidět například na předávání Slavíků v roce 2015, kde vystoupili s písní Hop Hej.

 

 

 

 

Termíny

  • Čt 18.8.2016, 20:00

Vstupné

na místě 490 Kč, v předprodeji 390 Kč

Místo konání

Amfiteátr

Pořadatel

S-klub