GLEN HANSARD (IRL)

GLEN HANSARD (IRL)

Glen Hansard odehraje při své třídenní soukromé návštěvě v České republice pouze jediný sólový akustický koncert a na jeho výslovné přání se uskuteční ve Valašském Meziříčí v neděli 16. dubna od 19.30 hod. ve velkém sále Kulturního zařízení. Vstupenky jsou v předprodeji od pondělí 3. dubna.

Glen Hansard považuje Valašské Meziříčí za místo, které pro jeho osobní život i profesní kariéru hodně znamená. Exkluzivní koncert se uskuteční vzápětí poté, co dokončí natáčení svého nového sólového alba. Z České republiky se po Velikonocích přesouvá na koncerty do Španělska a Portugalska a poté nastoupí na několikatýdenní evropské turné s akustickým projektem Eddieho Veddera, lídra skupiny Pearl Jam.

Glenovo vystoupení ve velkém sále Kulturního zařízení bude jak ohlédnutím na dobu před šestnácti lety, kdy se ve Valmezu objevil poprvé, tak i průřezem písní ze sólového období. Koncert bude pojat v klidnějším, akustickém duchu, ke slovu se dostane především jeho španělka, ale také ukulele a klavír.

Jako hosta, který koncert zahájí, si Glen Hansard přizval talentovaného českého hudebníka, který si říká Thom Artway a z éteru českých rádií jej můžete znát díky písni I Have No Ispiration.

Vstupenky jsou v předprodeji od pondělí 3. dubna od 12. hodiny polední. K dostání jsou v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

Termíny

  • Ne 16.4.2017, 19:00

Vstupné

na místě 400 Kč, v předprodeji 450 Kč

Místo konání

Velký sál KZ

Pořadatel

S-klub