Puella trio

Puella trio

EVA KRESTOVÁ – housle

ANETA ŠUDÁKOVÁ – violoncello

ADÉLA TICHÁ – klavír

 

 

"Jsme klavírní trio. Milujeme klasickou hudbu, která je radostí, inspirací a osvobozením. Sdílení těchto okamžiků s posluchači je naší největší závislostí. Hudba nám umožňuje propojovat se s lidmi mnoha zájmů a nadání, a to nás nesmírně baví a přitahuje. Naší vášní je objevování neotřelého a moderního repertoáru, kterým rády obohacujeme nás i naše posluchače. Moderní a osobité skladby kombinujeme s tradičním triovým repertoárem, čímž vznikají originální a nezapomenutelné koncertní programy.

Máme za sebou dlouhou cestu a spoustu práce, která naštěstí nikdy nekončí. Zvítězily jsme na mnoha soutěžích (Maria Yudina Competition, Rusko; Charles Hennen Concours, Holandsko; Soutěž B. Martinů, Praha; Rovere d´Oro, Itálie...), hrály na světových pódiích (Pražské jaro; Festspiele Meclenburg-Vorpommern, Německo; Flaneries Musicales de Reims, Francie; Allegro vivo, Rakousko; Pablo Casals Festival, Španělsko...) a studovaly u renomovaných osobností (Niklas Schmidt, Menahem Pressler, Valentin Erben, Guarneri Trio, Miró Quartet, Michel Lethiec, Juhani Lagerspetz...).

Za nahrávky pro společnost Arco Diva jsme získaly ocenění "Recording of the Month" (Musicweb international London) a "IRR Outstanding" (International record review).

Rády cestujeme, poznáváme a diskutujeme. Nikdy nepohrdneme dobrým jídlem, českým pivem a moravským vínem."

 

 

Na akci mohou být pořizovány fotografie nebo audiovizuální záznamy. Svou účastí dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. Fotografie a videa mohou být následně použity k další propagaci pořadatele.

Termíny

  • Út 24.1.2023, 19:00

Vstupné

150 Kč

Místo konání

Velký sál KZ

Pořadatel

S-klub

Videa