Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete? — VYPRODÁNO
Divadlo Palace

Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete? — VYPRODÁNO

Jean-Jacques Bricaire, Maurice Lasaygues — Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete?

POZOR! ZAČÁTEK PŘEDSTAVENÍ JE V 18:00!

 

Komedie o tom, proč před problémy (ne)utíkat
Christian má "nemoc". S každou ženou vydrží jen chvíli. Byl ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.
Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.
Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými "vdovami" i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí?

Hrají: Ondřej Vetchý, Jitka Ježková, Jaromír Dulava, Martina Hudečková, Dana Černá a Jiří Štrébl/ Zdeněk Vencl/Zdeněk Velen.
Divadlo Palace

Délka představení: 120 minut (včetně přestávky).

 

Autro fotografií: Lucie Vítková, Divadlo Palace

Na akci mohou být pořizovány fotografie nebo audiovizuální záznamy. Svou účastí dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. Fotografie a videa mohou být následně použity k další propagaci pořadatele.

Termíny

  • Po 12.2.2024, 18:00

Vstupné

450 Kč

Místo konání

Velký sál KZ

Pořadatel

S-klub

Obrázky