POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ
PETR NÁROŽNÝ A SIMONA STAŠOVÁ
Neil Simon
POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ
Komedie patří mezi nejúspěšnější díla známého amerického autora. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Brodwayi. Skvělá je již svým námětem a přímo dokonalá díky mistrným dialogům.
Barney Tringeld, starší majitel rybí restaurace v New Yorku, se po letitém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: "Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!" Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen (sexu chtivou Elaine, ztřeštěnou Bobbi a upjatou Jeanette) a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.
Uvádí umělecká agentura Harlekýn Praha
Představení je mimo předplatné! Předprodej vstupenek od 7. února, vstupné v předprodeji 300 Kč, od 3. řady na balkóně 270 Kč, na místě 350 Kč, od 3. řady na balkóně 330 Kč.
Na akci mohou být pořizovány fotografie nebo audiovizuální záznamy. Svou účastí dáváte najevo svůj souhlas s focením a nahráváním vaší osoby. Fotografie a videa mohou být následně použity k další propagaci pořadatele