PŘESOUVÁME — Lady Oskar

PŘESOUVÁME — Lady Oskar

Z důvodu onemocnění v souboru se představení v plánovaném termínu 05.12.2022 ruší. Vstupenky zůstávají v platnosti. Hledáme náhradní termín. Děkujeme za pochopení.

 

Kultovní filmová komedie Oskar, skvost ve filmografii Louise de Funése, byla natočena podle velmi úspěšné francouzské divadelní hry, která posloužila jako předloha i pro současnou komedii Lady Oskar, tedy modernizovanou verzi, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce.
Bývalá slavná modelka Clara Barnier je dnes rázná majitelka módního impéria, nekompromisní šéfová, přísná matka i manželka, kterou nic nezlomí… kromě její vlastní rodiny. Tu sice řídí pevnou rukou, ale také zároveň bezmezně miluje. Jen svou lásku dává nejbližším najevo poněkud svérázně. A navíc se brzy ukáže, že ta ruka není zas tak pevná, jak by si Clara přála!

Vděčné výzvy, jíž nabízí hlavní role, se chopila jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček u nás Jana Paulová, která si tuto výbornou moderní francouzskou komedii zvolila za svůj režijní debut.

Hrají: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Jan Kříž, Denisa Pfauserová / Leontina Hromádková, Vendula Fialová, Pavla Dostálová / Marie Křížová

Divadlo Kalich, Praha

 

Termíny

  • Po 5.12.2022, 19:00

Vstupné

na místě 490 Kč, v předprodeji 450 Kč

Místo konání

Velký sál KZ

Pořadatel

S-klub

Obrázky